Wspólny wypad - zaproszenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

Postprzez Zibelius So, 17 marca 2012, 08:45

Witaj Jawa.To nie jest wyjazd w ciemno i jest na zaproszenie malarzy ukraińskich którzy tam żyją.Jeżdżę tam od wielu lat i nigdy nie spotkała mnie ŻADNA przykrość.I jeszcze jedna sprawa.TO NIE JEST PLENER.To jest całkowicie prywatny wyjazd bez jakichkolwiek instytucji i tak zostanie na pewno.Każdy ma wolna drogę.Można napisać na Ukrainę na adresy które są w inter i jechać zgodnie z przepisami na jakis plener i może z ochroną milicji :lol: Dalsze informacje odnośnie tego wyjazdu udzielę tylko na privat i wyślę do osób które chcą jechać wszelkie precyzyjne informacje po moim powrocie z Ukrainy..Pozdrawiam wszystkich :)
Zibelius
 

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 17 marca 2012, 13:07

Piszesz że udzielisz informacji na priwat a nie odpisujesz na PW , to po co mam do Ciebie pisać ??

a w zasadzie , to dlaczego odpowiadasz na pytania na PW przeciez to nie tajemnica ... zaproponowałeś świetną sprawę :ok: :ok: :ok: i tak trzymać
my wszyscy sie bardzo cieszymy , jest wielu chetnych :)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Gluch N, 18 marca 2012, 11:38

Ja myślę , że w takiej formule to nie może się udać do końca. Co innego wyjazd indywidualny , no 2 3 osoby , a wyjazd tak dużą grupą do prywatnego domu o ograniczonych możliwościach , chociażby , sanitarnych. Ja proponuję zorganizować taką klubową wycieczkę na kresy ze specjalnym programem zwiedzania, ale i dokumentowania \ szkice , foto \ zwiedzanych miejsc
.Jednak o jakimś minimum warunków socjalnych, lub według potrzeb uczestników i zasobności portfela.
Maksimun 7 dni . A póżniej konkurs na prace o tym , może wystawa prac powstałych z inspiracji i dokumentacji. Mam koleżankę, J. Berdyczewska która na Krymie od paru lat organizuje takie cygańskie
plenery pod namiotami, i minimalnych kosztach , z błotnymi kąpielami i tp. Pozdro i zrealizowania marzeń :dance:
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez Zibelius N, 18 marca 2012, 13:09

Odpisuje na privat zawsze.Miałem zapchaną skrytkę.Wszystko napisałem wyżej w postach.Niebawem tam jadę.To nie jest plener.Dla kilku osób miejsca godne się znajdą z wszystkimi mediami.W pierwszym poście napisałem czy ktoś by ze mną pojechał .Okazało się że, jest duże zainteresowanie.Pojadę tam i wszystko poustalam.Nie ma żadnych opłat.Ani ja broń Boże nic nie chcę zarobić a nawet chętnie jednej osobie za wszystko zapłacę tzn za wyżywienie i dojazdy.Nie mam na obecną chwilę w tym temacie nic więcej do powiedzenia.Dodam jeszcze raz że to wyjazd który ma uczyć malowania i rysowania.Nie będzie trzeba nikomu nic zostawiać żadnych obrazów i nie będzie żadnych konkursów.
Zibelius
 

Postprzez maxel696 Wt, 1 maja 2012, 23:06

....
Ostatnio edytowano Pn, 9 lipca 2012, 17:54 przez maxel696, łącznie edytowano 1 raz
maxel696
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 3 marca 2012, 02:46

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 1 maja 2012, 23:45

ale o co chodzi ? jak to sie ma do tematu?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez maxel696 So, 19 maja 2012, 00:49

....
Ostatnio edytowano Pn, 9 lipca 2012, 17:53 przez maxel696, łącznie edytowano 1 raz
maxel696
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 3 marca 2012, 02:46

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 19 maja 2012, 01:04

nie wygłupiaj sie
dzial GALERIA z komentarzem i GALERIA bez komentarza
do wyboru do koloru.........
zakladasz własny temat pt. tytułem twoje imie , nik
i dawaj....
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia strona