Plener Rekowo 2014

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

Postprzez Waldemar Jarosz N, 3 sierpnia 2014, 08:12

Byłem na wspaniałym plenerze w Rekowie. Fajnie się działo. Fajne prace powstały . Sponsorzy prywatni. Małżeństwo Kasia i Maciej Raczkowscy.
Podaje linki .
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 5 sierpnia 2014, 00:17

Waldemarze , wiesz , że zasada jest wstawienie zdjeć i budowanie KTS a nie dawanie linków , do obcych stron , jest to nie fajne dla KTS :dobani:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Waldemar Jarosz Wt, 5 sierpnia 2014, 08:39

Lamka bardzo dużo zdjęć. A u ciebie jest ograniczenie w rozmiarze ich. Sorry. Ale chciałem z wami się podzielić. :D
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez tabmen Wt, 23 maja 2023, 09:08

Linkowanie zewnętrzne, czyli umieszczanie na stronie internetowej odnośników prowadzących do innych stron, nie jest groźne dla strony z punktu widzenia programistycznego, a wręcz może przynieść wiele korzyści. Oto kilka powodów, dlaczego linkowanie zewnętrzne jest bezpieczne i pożądane:

Rozszerzanie treści i wartości: Linkowanie zewnętrzne umożliwia rozszerzenie treści na stronie poprzez udostępnienie użytkownikom dodatkowych informacji, narzędzi, materiałów multimedialnych lub innych wartościowych zasobów dostępnych na innych stronach. Może to wzbogacić doświadczenie użytkownika i zwiększyć wartość strony.

Budowanie zaufania i autorytetu: Linkowanie do wiarygodnych, wartościowych źródeł zewnętrznych może przyczynić się do budowy zaufania i autorytetu strony. Poprzez udostępnianie wiarygodnych informacji i wskazywanie na renomowane strony, strona może zyskać na wiarygodności w oczach użytkowników i wyszukiwarek internetowych.

Współpraca i sieć powiązań: Linkowanie zewnętrzne tworzy sieć powiązań między stronami internetowymi. To może prowadzić do budowania relacji i współpracy z innymi witrynami, co może przynieść wzajemne korzyści. Na przykład, jeśli strona udostępnia wartościowe treści, inni webmasterzy mogą chcieć linkować do niej, co przyczynia się do wzrostu ruchu i widoczności strony.

Ulepszanie indeksacji przez wyszukiwarki: Wyszukiwarki internetowe, takie jak Google, uwzględniają linki zewnętrzne przy ocenie jakości i znaczenia strony. Jeśli strona posiada linki z innych wartościowych i powiązanych stron, może to pozytywnie wpłynąć na jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Linkowanie zewnętrzne może zatem przyczynić się do lepszej indeksacji i lepszej widoczności strony w wynikach wyszukiwania.

Poszerzanie horyzontów użytkowników: Linkowanie zewnętrzne może dostarczyć użytkownikom nowych perspektyw, informacji i zasobów, które mogą być dla nich cenne. Poprzez umożliwienie im odkrywania nowych stron i materiałów, strona może zwiększyć wartość dla użytkowników i przyczynić się do ich pozytywnego doświadczenia.

Oczywiście, istnieje również potrzeba ostrożności w zakresie linkowania zewnętrznego, aby uniknąć linkowania do stron niebezpiecznych lub niepożądanych. Ważne jest, aby regular


_________________________________________
https://www.medipakiet.pl/blog/broker-u ... ego-uslug/
tabmen
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt, 17 lutego 2023, 11:25


cron