Pisanie a malowanie ikon

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

Postprzez Evagelia So, 31 grudnia 2011, 12:21

Zapraszam do przeczytania mojego artykułu "Pisać a malować ikony - jako zagadnienie językoznawcze"

http://onaucejezykow.blogspot.com/2011/ ... ienie.html

Mam, nadzięję że ten wpis nie zostanie potraktowany jako spam. Po prostu tak się złożyło, że na mojej innej stronie zapytano mnie o to czemu mówi się pisać a nie malować ikonę, a jako że temat zagadnienia pasuje ogólnei tematyce mojej strony ( nie o ikonach ) to napisałam tam cały artykuł udzielający wyczerpującej (mam nadzieję) opdpowiedzi z językowego punktu widzenia :)

Tak jak inne ciekawe inki do informacji w internecie nie są usuwane, tak mam nadzieję że i ten nie zostanie :)
Avatar użytkownika
Evagelia
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:40

Postprzez ArtDeco Pt, 23 marca 2012, 12:03

Tytuł artykułu mnie zainteresowała dlatego znalazłem się podstronie lecz link do artykułu okazał się nieaktualny. Szkoda że artykuł opisany został usunięty. Aczkolwiek jeżeli istnieje jeszcze możliwość przeczytania artykułu lub wysłana jego treści na e-mail to byłbym wdzięczny
ArtDeco
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 23 marca 2012, 11:53

Postprzez Evagelia Pn, 26 marca 2012, 00:41

Witam, :)

artykul usunelam tymczasowo ze strony, dlatego że od czasu jego napisania dotarlam do źródeł rzeczowo mówiących o tym temacie, w związku z tym mój artykuł wymagał poprawki i uzupełnienia.
Link powinien już ponownie działać.
Jezeli popelnilam jakies bledy to prosze mnie poprawic, bo nie mam na celu przekazywania nieprawdy. Ikonografia jest zagadnieniem, ktore trudno omawiac na raty, bo jedno pociąga za sobą drugie, w przyczynie jednego leży coś innego, jest to tez kwestia delikatna i dla mnie bardzo osobista.. dlatego też w pierwszym odruchu usunęłam artykuł, teraz na prośbę ponownie publikuję, ale proszę o ostrożność w jego odbiorze i świadomość, że być może się mylę i kiedyś znowu coś poprawię, dodam, ujmę.. :)

Pozdrawiam
Evagelia
Avatar użytkownika
Evagelia
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:40