Plener GRODZISK WLKP LATO 2010

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości

Postprzez szczekan Wt, 8 czerwca 2010, 18:46

Dlaczego? Przecież pamietam, że muchy byly utrapieniem i w pobliskim sklepiku zaopatrzyliśmy się w tzw lepy. Kazdy kto do nas do pokoju przychodził pytał się gdzie coś takiego wiszącego mozna kupić, więc ta informacja może się przydać...
W takim razie co się znajdowało w tych pomieszczeniach 300 metrów od głównego wejścia do pałacu jak nie lokum dla muciek? Homer tam się krecił ze sztalugą może powie co widział... Albo ja się przesłyszałem....
A poza tym było fajnie i tylko alkohol odstraszał owady
Ostatnio edytowano Wt, 8 czerwca 2010, 18:59 przez szczekan, łącznie edytowano 3 razy
szczekan
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 8 czerwca 2010, 18:53

kto lubi grać w kregle?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez szczekan Wt, 8 czerwca 2010, 18:55

Po plenerze w Grodzisku chodzę na kręgle regularnie. To jest zaraźliwy sport...
szczekan
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 8 czerwca 2010, 18:59

much nie widziałam - o, szerszenie to były jak mutanty , a co do much, to myć sie trzeba częściej :lol: a nie lepy rozwieszać
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 8 czerwca 2010, 19:02

problem much to mam w domu, teraz jeszcze nie bo nie mam upałów, za płotem sasiedzi hoduja świnie
chwała moim kotom, że swietnie je wyłapuja, bo by nas chyba zjadły
uroki życia na wsi
ale wole te zapachy i muchy niż spaliny i smog
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez szczekan Wt, 8 czerwca 2010, 19:06

W takim razie musisz zabrać na plener koty i każdemu jednego wstawić do pokoju. Problem much znika natychmiast....
szczekan
 

Postprzez oldmalarz Wt, 8 czerwca 2010, 19:09

Krakusia napisał(a): co mam zabrać ze sobą?? Czy będziemy wychodzić w teren? czy raczej w pokojach malować? Jest tam jakaś duża świetlica do wspólnego malowania? Jak to ma wyglądać?


swietlico kawiarnia jest tu..na pietrze i wyglada tak .. to jedno z nielicznych pomieszcen w którym malowalismy i było nasze ulubione.. :ok: -w tym miejscu również je sie kolacyjne póznonocne zupki oraz toczy ożywione dyspyty przy odrobinie dobregoi trunku eee.. bardzo dobrego..? :ok:

swietlica.jpg
swietlica.jpg (126.71 KiB) Przeglądane 6271 razy


na komary czy muszki mozesz zabrac kawałek firanki aby pzryczepiw w oknie ..jesli masz ochote i gdzie wziąśc...


proponuje zwiedzić fotorelacje z pierwszego pleneru ..z pewnoscia ci to przyblizy jak to bedzie wygladać..



strasznie sie cieszymy za kolejny Gratis!!!! czyli kregle juuuuupiiiii!!!!!!!!! :dance: :dance:


kregle.jpg
kregle.jpg (81.79 KiB) Przeglądane 6268 razy





ale jak ktos chce wyjsc w teren to nie ma żadnego problemu park jest piekny i ogromny i mozna nawet sie zaszyć...



teren.jpg
teren.jpg (196.28 KiB) Przeglądane 6267 razy
Ostatnio edytowano Wt, 8 czerwca 2010, 19:22 przez oldmalarz, łącznie edytowano 2 razy
oldmalarz
 

Postprzez MPietak Wt, 8 czerwca 2010, 19:15

Oldmalarz malowałeś coś bardzo małego do tego nie potrzeba tak wiele miejsca :D :D
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Krakusia Wt, 8 czerwca 2010, 19:18

Odli napisał: "proponuje zwiedzić fotorelacje z pierwszego pleneru ..z pewnoscia ci to przyblizy jak to bedzie wygladać.." czyli to w tym samym miejscu? Tak? OK.
Czy ktoś zamierza iść w teren ze sztalugami?
W kręgle nie umiem grać buuuuuu
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez oldmalarz Wt, 8 czerwca 2010, 19:25

Krakusia napisał(a):czyli to w tym samym miejscu? Tak? OK.
Czy ktoś zamierza iść w teren ze sztalugami?



nosz ..pewnie ..myslałem że wiesz.. :) ..no to dobrze że ci powiedziałem ..przesledz sobie zdjecia..na bank...

w teren nikt nie wychodzi ..ja tylko sobie raz wyszedłem bo zal mi było takiego pieknego słoneczka...
i chyba bedziemy jechac nad jezioro popływać..? :hmm:

a w kregle nie musisz umiec grac wystarczy chciec.... :dance:


Lamka bedzie w tym roku transparent..?przed bramą...??
oldmalarz
 

Poprzednia stronaNastępna strona