Gdzie kupię pędzle szczecinowe Daler Rowney?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

Postprzez Kwisatz Haderach Wt, 2 lutego 2021, 18:51

Dobry wieczór, czy ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się w jakim polskim sklepie internetowym kupię na sztuki pędzle szczecinowe Daler Rowney, najlepiej jeśli byłyby z serii Georgian? (z moich poszukiwań googlowych nie znalazłem takowych pędzli w polskich sklepach, dlategoż zwracam się do klubowiczów) Pozdrawiam.

Ps. Usatysfakcjonowały by mnie również pędzle marki Rosemary&Co ale chyba w Polsce nie do dostania, jeśli ktoś miałby wiedzę, czy można takie pędzle kupić w Polsce to poprosiłbym o link.
Kwisatz Haderach
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr, 15 stycznia 2020, 15:59

Postprzez wakai Wt, 2 lutego 2021, 19:11

Znalezienie nie będzie problemem np ebay. ie
Zestaw 10 pędzli seria georgian cena 43.e plus przesyłka 10e
https://m.ebay.ie/itm/203139788156?_mwBanner=1&_rdt=1
Avatar użytkownika
wakai
 
Posty: 856
Dołączył(a): Pt, 27 czerwca 2014, 23:18

Postprzez Kwisatz Haderach Wt, 2 lutego 2021, 21:56

Dziękuję za odpowiedź, ale w Polsce nie ma, wysyłka z UK kosztująca tyle co same pędzle. Zastanawia mnie dlaczego nie ma w Polsce tych pędzli. Zauważyłem, że pędzle Daler Rowney są dosyć wytrzymałe, mam klasę niższe i są ok, a W&N Artist ścierają się po kilku obrazach. Wydaje mi się, że rynek artykułów plastycznych w Polsce jest traktowany po macoszemu, przynajmniej w niektórych aspektach. Pozdrawiam.

Ps. A o Rosemary&Co można zapomnieć narazie, szczególnie że teraz nawet nie wysyłają na Europę.
Kwisatz Haderach
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr, 15 stycznia 2020, 15:59

Postprzez wakai Śr, 3 lutego 2021, 08:12

Więc pozostaje szukać zamienników na rodzimym rynku
Avatar użytkownika
wakai
 
Posty: 856
Dołączył(a): Pt, 27 czerwca 2014, 23:18