ikona nr1

tu tematem jest dzieło tworzone

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

Postprzez olgaannahm Pn, 14 maja 2012, 20:45

Wspaniała :-* :-* :-*
Jeśli to dopiero początek Twojej drogi to nie umiem sobie wyobrazić jakie będą następne piękne... :ok: :brawo:
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez Evagelia Wt, 15 maja 2012, 13:41

Zibelius, no tak, nie bylo Ci podrodze, tak zapytalam, a przeciez to czym sie zajmujesz wychodzi Ci swietnie wiec wszystko jest ok :) Ja mysle, ze sie nie zmecze regulami itd. bo one to jezyk, a jak sie raz czlowiek nauzy to juz pozniej o nich nie mysli, tylko to samo sie dzieje :)

olgaannahm- nie przesadzajmy, jest ok, ale nie nadzwyczajnie :) Ale i tak dziekuje za mile slowa :-*
Avatar użytkownika
Evagelia
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:40

Postprzez hapi N, 29 grudnia 2013, 23:01

Przejrzalam caly watek i musze przyznac, ze choc jestem juz w podeszlym wieku, nie mialam nigdy do czynienia z ikonami ani szerszego pojecia o ich skomplikowanym powstawaniu.
Nie wiedzialam, ze tak trudno sie je p i s z e i ze potrzebna jest przy tym modlitwa.
Tym bardziej podziwiam tych, ktorzy podejmuje sie tego niebywale trudnego zadania.
Evagelia - przyjmij moje gratutacje. :brawo:
Avatar użytkownika
hapi
 
Posty: 29
Dołączył(a): So, 28 grudnia 2013, 20:22

Postprzez Evagelia Pn, 30 grudnia 2013, 01:26

Gratulacje przyjmuje , ale nie ma czego gratulowac :D . W sztuce i w zyciu kazdy czuje sie w czyms dobrze, cos lubi, cos woli, do czegos dazy. Ikony staly sie moim sposobem na zycie, choc nie w finansowym aspekcie. kroczek po kroczku je odkrywam a razem z nimi poznaje Swietych i ucze sie o wierze, i sprawia mi to duzo radosci. : )
Swoja droga to druga ikona jaka malowalam i zdawalo mi sie ze to bylo wieki temu a to zaledwie poltoraroku minelo.. ach ten czas pedzi jak szalony..
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Evagelia
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:40

Poprzednia strona