Cisza na Forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

Postprzez Waldemar Jarosz So, 26 sierpnia 2017, 09:38

Rzeczywiście zapanowała cisza na forum. Są aktywne dwie ,trzy osoby? Co się dzieje?Czyżby formuła rozmów o sztuce, życiu. się nie sprawdza?Czy nasze forum ,strona jest nie atrakcyjna? :o
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez MPietak So, 26 sierpnia 2017, 20:33

No cóż Forum ? i sztuka - to ludzie którzy sie nią zajmują .Widać nie lubią gadać a od kiedy zabrakło Zibeliusa forum d..pało intelektualnie .Przewinęło sie przez forum sporo ludzi mieniących się artystami, ale nic z tego nie wynika Trzeba chcieć widać artystom się nie chce.Produkują się za to na FB w grupach to im wystarcza nic z tym nie da sie zrobić .Ponieważ nie jestem artystą jetem wierny miejscu w którym zaczęła się moja przygoda z farbami .Pozdrawiam tych co bywają . ;)
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 28 sierpnia 2017, 20:32

tak, to prawda, FB przejeło inicjatywę, tam jest wiele ciekawostek z róznych dziedzin i tesciki dla zabicia nudy , jesli ktoś ma czas się nudzić i rozmowy o d.....maryni i nikt nie musi się wysilać...... ot co, a ty trzeba pomysleć co napisać.......
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Grzegorz Tyrała Pn, 28 sierpnia 2017, 21:41

Od pewnego czasu na wszystkich forach powoli zapanowuje ciiiiiiiiiiisza, no po za fejsem oczywiście :hmm:
Avatar użytkownika
Grzegorz Tyrała
2.
1..

2.
1..
 
Posty: 2187
Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 12:36

Postprzez MPietak Wt, 29 sierpnia 2017, 17:17

Lamka napisał(a):, a ty trzeba pomysleć co napisać.......


a tu ;) chyba ?
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez wakai So, 2 września 2017, 13:12

To co nam funduja politycy przeklada sie na zycie codzienne jesli nie gdakasz jak oni opluwaja wszystkich jesli gdakasz bardziej rozumni nie zgadzaja sie z obluda niestety przechodzi to nawet na nasze forum w ten czy inny Sposób musi ktos komus dokopac brak jakiej kolwiek tolerancji a przeciez wszyscy maja wspolny temat Sztuka
Avatar użytkownika
wakai
 
Posty: 856
Dołączył(a): Pt, 27 czerwca 2014, 23:18

Postprzez MPietak N, 3 września 2017, 10:19

wakai napisał(a):To co nam funduja politycy przeklada sie na zycie codzienne jesli nie gdakasz jak oni opluwaja wszystkich jesli gdakasz bardziej rozumni nie zgadzaja sie z obluda niestety przechodzi to nawet na nasze forum

To niestety prawda to przykre bo juz w historii było i niczego nas nie nauczyło .Chęć ingerowania w sztukę tak naprawdę nigdy sie nie udała do końca ,ale rządzący i ich zausznicy ciągle próbują .na pohybel im wszystkim !
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez wakai N, 3 września 2017, 21:34

:ok:
Avatar użytkownika
wakai
 
Posty: 856
Dołączył(a): Pt, 27 czerwca 2014, 23:18

Postprzez MPietak Cz, 14 września 2017, 11:04

a tak sobie wpadam na forum kiedy mi sie nudzi .Wiecie co ? losowo wybieram galerie i wyrywkowo czytam opinie o pracach .Niektóre są rzeczowe inne bardziej emocjonalne ale zawsze są one nie do podrobienia .Mam czasem sporo satysfakcji czytając różne opinie we własnej galerii kiedy powstawały na przestrzeni czasu.Czasem to jazda bez trzymanki :D To tyle na dziś zachęcam innych do penetracji wspomnień to może być ciekawe.
Pozdrawiam klubowiczów :hmm: :-*
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez olgaannahm Cz, 14 września 2017, 12:59

Witajcie :-* rzeczywiście Fb wygrywa. Tylko,że tam oprócz grup stworzonych w konkretnym celu, które są pożyteczne, jest sporo pustych wątków, komentarzy...nie wiem jak się nazywa to fachowo...ludzie wykorzystują to,że mogą być anonimowi, opluwają się, obrażają ludzi, których nie znają, nawet wyzywają..koszmar. Chyba każdy z Was wie o czym mówię.
ja mam jedną grupę - ceramiczną, gdzie nie można zamieszczać swoich prac, aby nie doszło do wzajemnych adoracji...ludzie dzielą się swoim doświadczeniem, udzielają rad, zawsze odpowiedzą na pytanie...kto nie chce dzielić się swoją wiedzą - nie musi tam należeć. I człowiek, który założył ta grupę, pilnuje aby przestrzegać tych reguł, aby panowała kultura i grzeczność ( choć utarczki się zdarzają bo ilu fachowców - tyle racji ) ;) To jest walor fb, wyszukiwanie orginalnych prac ciekawych ludzi, których jest wielu...to jest wyższość nad forum , ogólna międzynarodowa dostępność, nie da się ukryć.
A tu został klimat przyjacielski, też jak Marek, zaglądam do galerii, czytam różne dyskusje, szkoda, że forum śpi...
Całuski dla Was :-*
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Następna strona