Belgia TEMSE wystawa " Leo i Przyjaciele"

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

Postprzez rudiart Śr, 15 kwietnia 2015, 22:11

Jagódko, tak mi przykro ale się nie zgadzam z Twoją wypowiedzią, bardzo mi przykro :(
Galeri komercyjne (sklepy ), oczywiscie tak bo to ich chleb, w "Polsce powiatowej "tez czasem można sie dogadac z organizatorami wystawy ale w większych miastach, renomowane galerie zwiazkowe, miejskie i inne nawet chca opłatę czasmi za udostępnienie sali, foldet własnym sumptem nawet pieniądze aby wysłać zaproszenia co jest dość absurdalne ... to przykre ale tak jest i mogę to udowodnić :( tak jest w Gdańsku, Warszawce, Krakowie , Rzeszowie. . . .To nie znaczy ze wszystkie galerie ale większosć.
To nie jest moja fanaberia czy zwidy ale taka jest prawda najprawdziwsza.
Zniesmacza mnie to i dlatego o tym piszę , dlatego zapytałem Magde jak jest w Belgii, ... w Norwegi wystawiałem i też normalnie sprzedawaem, . . . w Naszym kraju bywa różnie i dlatego o tym piszę.
Ciekaw jestem jakie inni uczestnicy KTS mają doświadczenia w tym temacie.
Pozdrawiam :) :-* :-* :-*
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Jagoda Śr, 15 kwietnia 2015, 22:58

Rudi, nie miałam dużo wystaw...i były to wystawy w naszym kraju , nie mam więc dużej wiedzy na ten temat.
Ostatnia moja wystawa w W-wie ( zbiorowa ze ZPAMiG-u) była jak najbardziej nastawiona na sprzedaż, nawet się pochwalę,że moja praca się sprzedała ;) . Chodząc po galeriach poznańskich wręcz zachęcano mnie do nabycia jakiegoś obrazu, stąd mój powyższy post.
Bardzo często dostaję na maila zaproszenia do zorganizowania własnej wystawy we Włoszech, po prostu firma wynajmuje pomieszczenie wystawowe za dość dużą kasę , ot czysty biznes , ale czy gdybym tam się wystawiła to mogłabym sprzedawać ?...tego nie piszą i tego nie wiem :hmm:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 16 kwietnia 2015, 11:38

w małych miastach jak GRODZISK to wystawa sztuki , to sztuka dla sztuki, tylko dla prezentaccji artysty..... Tu nikt nie kupuje , żadko kiedy kupuja na wernisazu poplenerowym , smutne, ale oni co do sztuki to kupuja tylko sztukę mięsa na obiad...........
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez rudiart Cz, 16 kwietnia 2015, 22:42

Co tu napisać ?. . . taki mamy kraj, takie realia. . .
Czasem bawa tak a czasem zgoła inaczej ;) ostatnieo kolega malarz, znana postać w Krakowie oznajmił mi że bierze udział w wystawie zbiorowej , Poznań lub bliskie okolice , oznajmił mi że przyjadą po prace na wystawę (znaczy nie będzie musiał sam dowizić ), i wydamo na koszt organizatorów katalog z prawdziwego zdarzenia . Był mile zaskoczony ;) W ubiegły roku miał wystawę w Gdańsku i sam musiał transportować obrazy i sam je powiesić ;)
Ale , to Nasza ojczyzna :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 17 kwietnia 2015, 14:31

w Belgii tez byłam zaskoczona że sama muszę wieszać, ale dowiedziałam sie że to norma, NIGDY zaden artysta nie zgadza sie aby ktokolwiek poza nim robił aranzacje , bo to spójne dzieła artysty i aranzacja, że nie może to robić osoba postronna . Zdziwili się że w Polsce aranzacje robi ktoś kto nie wie jak powinny być wystawione, bo to wie tylko Autor prac.
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Waldemar Jarosz Pt, 17 kwietnia 2015, 22:19

Aranż robi artysta. Obrazy wieszają inni. :D
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 17 kwietnia 2015, 22:22

TAK powinno być
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez olgaannahm Śr, 22 kwietnia 2015, 23:39

Piękna wystawa, znakomicie zaaranżowana, a ceramika zaje....... :ok:
a buty.... :-*
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 23 kwietnia 2015, 15:03

dzięki :-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia strona