Jacek Malczewski - warsztat

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

Postprzez Zibelius Cz, 12 września 2013, 14:30

Proszę o natychmiastowe wykasowanie zdjęć z moimi obrazami które ściągnąłeś nielegalnie,nie były w galerii z komentarzem..Nie chce z tobą więcej polemizować o sztuce.
Zibelius
 

Postprzez grullo Cz, 12 września 2013, 14:31

Jeśli się nie znam na tym o czym piszę tzn. w kwestii technologi malarstwa to niech ktoś wykaże co źle powiedziałem i wtedy podyskutujemy. Nie chcę zamykać się na krytykę, raczej się na nią otwieram. Po to są fora, żeby dyskutować a nie obrażać się.

Dobrze Andrzeju. Kasuję.
grullo
 
Posty: 819
Dołączył(a): Śr, 25 kwietnia 2012, 14:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Zibelius Cz, 12 września 2013, 14:42

Omawiasz moje obrazy które są zamieszczone w galerii bez komentarza.Merytorycznie nie wiesz nic o tych obrazach.Jak nie widzisz co jest na obrazie to co mam Ci napisać co masz widzieć? :lol: :lol: :lol: .Ja nawet bałem się pisać cokolwiek pod twoimi obrazami i raczej mnie nie prowokuj.A widza zapraszam do oglądania twoich galerii i moich. :D ja nigdy nie robiłem tu za GURU.Raczej ty wykazujesz się nadmierną wiedza o malowaniu ,technikach ,farbach ,podobraziach,gruntach.Każdy może sprawdzić kto szpanuje skopiowanymi materiałami a kto maluje.Idź swoją droga.Życzę Ci sukcesów a ja będę podążał swoją.Nie bardzo mi już się chce dalej z tobą polemizować o sztuce.Ale poraziłeś mnie wiedzą w każdym aspekcie sztuki. :) Czołem .Bez odbioru
Zibelius
 

Postprzez grullo Cz, 12 września 2013, 14:49

Czyli, że Twoje obrazy nie bronią się same, potrzebują tłumaczeń, opisów? :D Rozumiem to taki krąg wtajemniczenia, jeśli nie jesteś nie wiesz co przedstawiają obrazy Zibieliusa. Trzeba jakiś specjalny kierunek skończyć żeby pojąć o co Ci chodziło? :lol: :lol: Moje obrazy są słabe, ale nie mam się za jakiegokolwiek malarza. Ty za to jesteś nietykalny i święty w tej materii. Każda próba pójścia pod prąd i zanegowania Twoich dzieł kończy się tym co spotyka atakujących pseudo-autorytety? Jaki jest klucz do Twoich obrazów? Głębia której pospólstwo nie zrozumiem bo trzeba się nastawić na wyższe fale odbioru? :lol:
grullo
 
Posty: 819
Dołączył(a): Śr, 25 kwietnia 2012, 14:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Zibelius Cz, 12 września 2013, 15:00

Czy ty na prawdę :lol: nie odpuścisz.Ja nie wiem na jakie odbiory jest nastawiony twój mózg i czy rozumiesz sztukę czy masz jakiś specyficzny nadludzki sposób postrzegania tego co widać,nie wiem jak widzisz głębię czy ją widzisz czy nie widzisz???Jak niedawno zamieściłem swoje obrazy w galerii bez komentarza oczywiście tylko ty wrzuciłeś tam swoje trzy grosze zresztą może lubisz na forach wywoływać sensacje bo wtedy czytelników przybywa.Skup się nad tym co sam malujesz bo marnujesz czas na krytykowanie tego co robię ja.Ja rozumiem że, chcesz się wykazać na tym forum.Nie jestem żadną święta krową i nie rób prywatnych do mnie wycieczek poza malarskich.Nie znasz mnie nigdy nie widziałeś.Po co to robisz.Tekstami nic nie udowodnisz.Maluj skup się nad sobą mnie sobie odpuść jako i ja nigdy Cie nie zaczepiłem.Chcesz mi pokazać moje miejsce w szeregu na tym forum.Ale ja Ciągle zapraszam do naszych galerii każdego widza.nie ośmieszaj się.Żyj w zdrowiu.tu gdzie ty jesteś teraz ze swoim realistycznym myśleniem byłem tam 25 lat temu i wyszedłem bez żalu. Pozwól mi szukać w sztuce i błądzić po mojemu i nic Ci do mojego błądzenia. :lol: :lol:
Ostatnio edytowano Cz, 12 września 2013, 15:13 przez Zibelius, łącznie edytowano 1 raz
Zibelius
 

Postprzez grullo Cz, 12 września 2013, 15:10

W takim razie powodzenia Andrzeju! Chodź po tych swoich drogach. :ok: Ja się ośmieszam? Nie zauważyłem. :hmm: Zdrowia życzę! :) :)
grullo
 
Posty: 819
Dołączył(a): Śr, 25 kwietnia 2012, 14:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Zibelius Cz, 12 września 2013, 15:18

Zdrowia i tobie życzy ten błądzący.I nie ośmieszaj się.Masz wiedzę o materiałach malarskich napisz książkę chętnie ja kupie.Ale nie bierz się za ocenianie kogokolwiek.Nie bardzo wiesz o czym piszesz.Po co masz wysilać swój intelekt w kierunkach Ci nie znanych.Ty masz swój świat a ja swój .Bywaj i pisz książkę :D :D :)
Zibelius
 

Postprzez grullo Cz, 12 września 2013, 15:44

Na pewno zawrę w niej parę zdań o Tobie we wstępie. Napiszę że byłeś bezpośrednim powodem napisania tej książki. :lol: Aha i nie zapomnę jeszcze dodać, że kompletnie nie znam się na sztuce i jej ocenianiu. Kompletny dyletantyzm. Tylko kto to później kupi? Chyba tylko Andrzej. :D :D

Widocznie pięcioletnie studia nie nauczyły mnie jak odczytywać sztukę. To po co było się uczyć, skoro mogłem od razu maziać jak to się wyraziłeś do remizy? Wiesz przemyślę to. Może to jest sposób na życie! :D Pozdrawiam Człowieka gór
grullo
 
Posty: 819
Dołączył(a): Śr, 25 kwietnia 2012, 14:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Zibelius Cz, 12 września 2013, 15:59

Ciesze sie że mogłem podpowiedzieć Ci drogę z tą książką o materiałach malarskich i że, zaakceptowałeś ten pomysł.I nie żartuję tu wiedzę masz ogromną. Książki sprzedasz. :) Ty uczyłeś się w szkołach 5 lat jak to raczyłeś zaznaczyć a ja żyję z handlu sztuką i mam się nieźle.Uczę się po kilka godzin dziennie od kilkudziesięciu lat.Tak że,Powodzenia.A książka o takiej tematyce miała by wzięcie, ja sam kupie 20 sztuk i rozdam przyjaciołom nie wrogom :lol: :lol:
Zibelius
 

Postprzez MPietak Cz, 12 września 2013, 17:18

ot i naszła mnie refleksja Po co ludzie kończą szkoły ukierunkowane na sztukę z zamiarem jej tworzenia a kiedy juz zostaną adeptami danej szkoły jak w przypadku mojego kolegi dobierają guziki do fatałaszków a obraz chce kupić od takiego jak ja maziaisty choć ze sztuką mam jedynie mięsa do czynienia :lol: :hmm: nie pojęte zaiste ścieżki którymi idziemy przez życie .Grullo jak bedziesz pisał wspomnij przy okazji o maziaiźmie to zwiększy nakład . :lol:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Poprzednia stronaNastępna strona

cron