Platforma promująca kulturę

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

Postprzez Waldemar Jarosz Pt, 27 lutego 2015, 10:53

Ktoś z Was oglądał film Ida?Ja jeszcze nie. Lamka a Ty obejrzałaś go? Podaj może link do niego!Nie mogę z Wami dyskutować. Ale obiecuję wrócić do dyskusji po obejrzeniu filmu. :D
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Beata Pt, 27 lutego 2015, 12:21

Waldemar Jarosz napisał(a): Podaj może link do niego!

Magda podawała link do Podwójnego życia Weroniki...nie oglądałam...a jak ktoś chce zobaczyć Idę to trzeba do kina ;)

Polecam Snajpera. Oparta na faktach historia legendarnego snajpera. Obraz człowieka przytłaczanego odpowiedzialnością podejmowanych decyzji i ironia życia w zakończeniu ...Sądzę, że warto zobaczyć. Kto wie może będzie Oskar...Teraz Amerykanie prowadzą dysputy czy to hołd złożony bohaterowi czy pochwała zabijania.
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez vengo Pt, 27 lutego 2015, 13:21

Beata napisał(a):Magda podawała link do Podwójnego życia Weroniki...nie oglądałam...a jak ktoś chce zobaczyć Idę to trzeba do kina ;)


Właśnie o to chodzi, żeby nie iść do kina i nie nabijać kabzy tym manipulatorom.
vengo
 
Posty: 95
Dołączył(a): So, 20 września 2014, 11:25

Postprzez Beata Pt, 27 lutego 2015, 13:32

vengo napisał(a):
Właśnie o to chodzi, żeby nie iść do kina i nie nabijać kabzy tym manipulatorom.


Tak :) Napisz: Zostań piratem i ściągnij nielegalnie film, podaj jeszcze nielegalne źródło do Idy. Promuj wizerunek Polaka złodzieja :lol: Gdzie ta dbałość o honor i godność Polaka o których wspominałeś :D

Magda podała legalny link do filmu Podwójne życia Weroniki. Film został zamieszczony przez Studio Filmowe TOR :) Oficjalnej Idy w internecie nie znajdziesz.

Więc tak. Do kina nie poszedłeś bo nie będziesz nabijał im kasy. Mamy dwa wyjścia albo okradasz rodaków(patriota- złodziej) albo wypowiadasz się nie oglądając filmu.
Przepraszam za ironię ale trochę mnie to rozbawiło :)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez vengo Pt, 27 lutego 2015, 14:52

Beata, a może jeszcze do tego PIJAK, bo sam Pan ReZyser tak powiedział na ceremonii rozdania Oskarów?
Nie dość, że promuje na świecie wizerunek Polaka-antysemity to jeszcze w promocji dorzucił PIJAŃSTWO !
BRAWO !
:brawo: :brawo: :brawo:

Do twojej wiadomości podam, że obejrzałem film całkowicie legalnie
... i dalej nie polecam tym , co go jeszcze nie oglądali, bo to propagandowa szmira.

Klar?

Beato, a słyszałaś coś kiedyś o obywatelskim nieposłuszeństwie ?
vengo
 
Posty: 95
Dołączył(a): So, 20 września 2014, 11:25

Postprzez Beata Pt, 27 lutego 2015, 15:52

vengo napisał(a):
Beato, a słyszałaś coś kiedyś o obywatelskim nieposłuszeństwie ?


Wychowałam się w kolebce Solidarności tu całe społeczeństwo wykazywało się obywatelskim nieposłuszeństwem wobec panującego wówczas prawa. Nawet mam trochę materiałów za posiadanie których wtedy groziło więzienie :) Podziemne drukarnie prężnie działały.
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez vengo Pt, 27 lutego 2015, 16:01

I taką Cię lubię :-*
vengo
 
Posty: 95
Dołączył(a): So, 20 września 2014, 11:25

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 27 lutego 2015, 16:38

film oglądałam w telewizji , pościli w całości tuż przed Oskarami .

a tak w ogóle , to zakończmy ten temat, bo to jest bez dna, po co sie kłócić. Postuluję aby tak żywiołowo rozmawiać w tematach plastycznych !!!!!
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda Pt, 27 lutego 2015, 16:56

...właśnie...dajcie spokój IDZIE...to może o tych rembrantach po 150 ml ;) :) ...jakośc taka sama jak w małych opakowaniach czy idą na ilość ????????????? ...co sądzicie ???????...temat w zakładce "farby rosyjskie" rozpoczęty :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez grullo Pt, 27 lutego 2015, 17:17

Teraz patrzę, najwyraźniej opłaca się kupować te 150-tki. Co prawda nie ma kadmów i innych droższych, ale ziemie, biele i czernie są jakieś 20 zł tańsze niż wychodziłoby z kilku 40 ml.
grullo
 
Posty: 819
Dołączył(a): Śr, 25 kwietnia 2012, 14:02
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

cron